Deze tuinvrouw kan niet alleen tuinieren maar ook klussen! Het verjaardagscadeau van twee jaar geleden kwam daarbij goed te pas; inmiddels kan ik de boor aardig hanteren en ik maak duidelijke vorderingen. Nog even en de boorklusjes laten niet meer maanden op zich wachten maar worden meteen aangepakt. Maar goed, het mocht dan even duren maar dan heb je ook wat: een schitterend vogelhuisje, bestaande uit een theepot. Gekregen maar het ziet eruit alsof ik het zelf had uitgezocht, helemaal mijn smaak!
Na het ophangen van het vogelhuisje moest het kleine bijenhotel ook maar eens een plekje krijgen. Nog even op zoek naar wat nieuwe holle stengels en het is weer compleet.
Pssst 2, voge lhuisje? 😉
Na het ophangen van het voge
lhuisje moest het kleine bijenhotel
ook maar eens een plekje krijgen.
Zucht… het is wel meteen te merken hè, dat ik mijn tekst niet nog eens nagelezen had. Maar ik heb tenminste oplettende lezer(s)! 🙂
O, ik zie trouwens dat het in het origineel gewoon als één woord staat. Tsja, dat krijg je dan met die automatische afbreekprogramma’s die niet weten hoe het hoort, hebben waarschijnlijk nog nooit een vogelhuisje gezien.