En dan de foto’s van het het bloemengedeelte van de tuin. Er staat een heleboel in bloei en over sommige paden kan ik bijna niet lopen zonder door de bloemenzee te moeten waden. Thuis heb ik eigenlijk altijd wel een bosje bloemen uit eigen tuin staan, al is de ene soort wel geschikter hiervoor dan de andere.
- De eerste zinnia van dit jaar bloeit.
- Er zitten al dikke knoppen in de gladiolen.
- De prei van vorig jaar bloeit al een hele tijd. De lange stengels staan stevig en de bollen worden regelmatig door insecten bezocht.
- Goudsbloemen staan door de hele tuin heen. Regelmatig moet ik er wat uittrekken om te voorkomen dat het alles overwoekert. Het is een mooi gezicht, dat overdadige oranje.
- De beide vlinderstruiken staan inmiddels ook in bloei.
- Lamsoor had ik vorig jaar ook al in de tuin staan maar dit jaar zie ik het voor het eerst bloeien. En ik steeds maar denken dat het wit bloeide.
- IJzerhard. Dit groeit hard en hangt graag over het pad heen. Ik knip dan maar weer wat af voor thuis in de vaas al is het daar niet heel erg geschikt voor omdat het al snel bloemetjes laat vallen.
- De roos die vorig jaar nog in een pot stond. Je kunt het je bijna niet meer voorstellen. Vorige week telde ik 40 (!) knoppen.
- De vlinderstruik mag dan bloeien, ik zie meer vlinders op IJzerhard neerdalen. Mooie plaatjes levert dat op.
- De vlinderstruik begint door te krijgen dat ik liever heb dat het de hoogte in groeit dan in de breedte. Als er nu een vlinder op gaat zitten kan ik er niet eens bij met mijn fototoestel.